Faaliyet Alanlarımız

Faaliyet Alanlarımız

Pazarlama, Gıda & Lojistik

1980’li yıllarda Kuzey EGE Bölgesinde Bergama’dan Çanakkale Küçük kuyu ya kadar hizmet vermeye başlayan şirketimiz daha sonraları Begama-Dikili-Altınova-Ayvalık, Şakran-Aliağa-Foça-Menemen, Kınık-Soma-Kırkağaç bölgelerinde sürekli olarak bayii statüsünde çalışmıştır. 1992-1995 yılları arasında Ege Bölgesinde iki LEVER Endüstriyel bayiliklerinden birini üstlenmiştir.

Faaliyet Alanlarımız

Broiler Tavuk Çiftliği

Kuluçka`dan kümeslere teslim edilen civcivler için daha ilk günden itibaren sıcaklık, havalandırma, yeterli yem ve su gibi uygun şartların oluşturulması hayati önem taşır. Çünkü hayatlarına iyi bir başlangıç yapan civcivler, oluşturulan bu şartlar sayesinde sonraki günlerde performans açısından büyük avantaj yakalarlar.

Faaliyet Alanlarımız

Madencilik

İz Granit, Gri Granitin merkezi olan Bergama’da yoğun olarak faaliyetlerde bulunmaktadır. İhracatı konusunda önemli bir konuma sahip ve sektörün ihtiyaç duyduğu bütün alt yapıları kendi bünyesinde barındırarak çalışmalarını sürdürmektedir. 2.100 m2 kapalı alanda kurulan fabrikamız, diğer tüm alanlarıyla beraber toplamda 28.000 m2 alanda hizmet vermektedir. Ürperler Grup olarak 50 yıllık ticari hayat geçmişine sahip olan İz granit, Kuzey Ege bölgesinde aktif bir şekilde faaliyet göstermektedir. Ayrıca yurt içi ve yurt dışı satışlarıyla da gayri safi milli hasılaya ciddi katkılarda bulunmaktadır.

Web Sitesine Git