Hakkımızda

ÜRPERLER Yusuf ÜRPER ve Ortakları Kolektif Şirketi; 1967 yılında ilk olarak ticari hayata çimento, eternit ve un satışı ile başladıktan sonra, 1972 yılında toptancılık sistemine geçip, Kuzey Ege bölgesinde araçla servis hizmeti vermeye başlamıştır. 1977 yılında tamamen aile şirketi statüsünde Yusuf ÜRPER ve oğulları (Raşit ÜRPER, Mehmet Reşit ÜRPER, Sadullah ÜRPER) olarak şirket yeniden yapılanmaya gitmiştir. 1980’li yıllarda Kuzey EGE Bölgesinde Bergama’dan Çanakkale Küçük kuyu ya kadar hizmet vermeye başlayan şirketimiz daha sonraları Begama-Dikili-Altınova-Ayvalık, Şakran-Aliağa-Foça-Menemen, Kınık-Soma-Kırkağaç bölgelerinde sürekli olarak bayii statüsünde çalışmıştır. 1992-1995 yılları arasında Ege Bölgesinde iki LEVER Endüstriyel bayiliklerinden birini üstlenmiştir. Uzun süreler Çanakkale’ye kadar uzanan bölgeye hizmet veren Yusuf ÜRPER ve Ortakları Kolektif Şirketi, 1996 yılından itibaren değişen ekonomik şartlara bağlı olarak da ETİ İzmir 4.Bölge Distribütörlüğü’ne başlamış, 1997 yılında DANDY, 1998 yılında Sezginler Distribütörlüğü yapmıştır.

1998 yılında ise ÜRPERLER Ltd. Şti. olarak Manisa Bölgesi ETİ Distribütörlüğü almış, 2001 yılında Sezginler ve DANDY distribütörlükleri bırakılmıştır. 2005 – 2008 yılları arasında ise Bergama bölgesinde Frito-Lay Distribütörlüğünü yapan şirket halen Bergama da Kuzey Ege Bölgesinde ETİ Distribütörü olarak hizmet vermeye devam etmektedir. ÜRPERLER Limited Şirketi: 1994 yılında Aile ortakları tarafından kurulan şirket , 1998 yılında aktif olarak Manisa da ticaret hayatına başlamış ve Manisa Bölgesinde yapılanmasını ETİ distribütörlüğü ile 2002 yılına kadar sürdürüp, daha sonra bu yapılanma sürecinde YONCA yağ bayiliğini alarak hacmini arttırmıştır. 2006 yılında Düzey Pazarlama ve B.A.T ( British American Tobacco ) bayilikleri ile tüm Manisa ili distribütörlüğünü üstlenmiştir. 2008 yılı ortasında B.A.T ve TEKEL birleşmesi ile hacmini daha da büyüterek alt bayileri ile de Manisa bölgesinde büyümeye devam etmektedir.
Şuanda Ürperler Gıda SAN. LTD. ŞTİ. olarak Manisa Bölgesinde ETİ Bisküvi, YONCA Yağ, ve British American Tobacco & TEKEL bayilikleri ile bölgeye hizmet   vermeye devam etmektedir. Şirketlerimiz bünyesinde toplam 80 personel istihdam edilmektedir. Bu kadromuz ile bayiliğini yaptığımız firmaların ürünlerinin satışı, pazarlanması ve dağıtımı gerçekleştirilmektedir.

Kurucumuz;

Yusuf ÜRPER

1967

KVKK Kapsamı Aydınlatma Metnimizi İncelemek İçin;

Misyon & Vizyon

Ürperler Manisa gurubu olarak, eski Turgutlu yolu üzeri, Yeni hal binası karşısında, 5.000 m2 üzerinde, 2.000 m2 lik deposuyla;
Ürperler Bergama gurubu olarak ise Bergama Soma yolu Üzerinde 3.000 m2 üzerinde 1.500 m2 deposuyla faaliyet göstermektedir.

Ürün portföylerimiz içinde Temel Gıda Ürünleri, Bisküvi, çikolata ve şekerleme ürünleri, Temizlik Ürünleri, Konserve Grubu Ürünler, Dondurulmuş Ürünler,  Süt ve Süt Ürünleri, Tütün ürünleriyle birlikte ihtiyaç duyulan her türlü gıda maddesinin satışı, pazarlanması ve dağıtımı yapılmaktadır.

Hijyenik ve izolasyonlu depolarımızda +5 -18 soğuk hava depolarımızla son derece sağlıklı bir stoklama sistemimiz ile ürünler grup gurup ve muhteviyatına göre stoklanmaktadır.

Dünden Bugüne Ürperler